KONST / Litografier / Färglitografi 15554192
*
nr 1555 4192
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad, Varité, 55x85 cm, yttermått inklusive ram: 63x93 cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 augusti 2023
kl 20:34:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/8 10:33:57
1
300 kr
14/8 00:07:28
2
350 kr
14/8 20:26:27
3
400 kr
14/8 20:29:53
4
Vinnande bud
14/8 20:30:52
4
justering av budtak
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: angelica wiik färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad numrerad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige varité
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:42
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:49
*
Angelica Wiik
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
nr 1555 4192
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad, Varité, 55x85 cm, yttermått inklusive ram: 63x93 cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 augusti 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/8 10:33:57 | 1 | 300 kr |
14/8 00:07:28 | 2 | 350 kr |
14/8 20:26:27 | 3 | 400 kr |
14/8 20:29:53 | 4 | Vinnande bud |
14/8 20:30:52 | 4 | justering av budtak |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: angelica wiik färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad numrerad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige varité
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:42 -
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23 -
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:49